Przewóz osób Poznań - Warszawa

Decydując się na nasz bus z Poznania do Warszawy, zapewniają sobie Państwo wysoki komfort podróży w rozsądnej cenie. Zachowujemy w swoich autach perfekcyjną czystość, jako że każde z nich przed wyruszeniem w drogę jest sprzątane i odświeżane. Zostały w nich zamontowane przyciemniane szyby, więc rażące oczy słońce nie będzie dla naszych pasażerów problemem. Ponadto, samochody te mają osobny system klimatyzacji dla części pasażerskiej, dlatego można w nich ustawić w pełni optymalną temperaturę. Co więcej, posiadamy bogaty zbiór kabli i ładowarek, które pasują do praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych używanych na świecie.

Nie ustalamy sztywno określonego rozkładu jazdy, lecz oferujemy transport Warszawa - Poznań i Poznań - Warszawa w oparciu o konkretne zapotrzebowania danych klientów. Ponadto, często wozimy również naszych pasażerów do Berlina i do Wrocławia. W podróż ruszamy zazwyczaj z ronda Kaponiera, spotykając się z Państwem pod Hotelem Mercure. Jest to doskonała propozycja dla firm i grup zorganizowanych, a także dla klientów indywidualnych. Co więcej, warto wiedzieć, że mamy także doświadczenie w przewozie osób chorych i niepełnosprawnych.

Bus Poznań - Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie)

Jedną z najpopularniejszych usług z naszej oferty stanowi transfer Poznań - Warszawa na Lotnisko Chopina (Okęcie). Dużo osób ceni sobie komfort związany z faktem, że ma zapewniony transport, który po pierwsze niemal na pewno zawiedzie, a po drugie pozwoli im wysiąść przy samym miejscu docelowym, bez potrzeby korzystania z komunikacji miejskiej lub taksówki. Zdajemy sobie sprawę również z faktu, że liczą Państwo na perfekcyjną punktualność, wynajmując nasz bus Poznań - Warszawa. Lotnisko funkcjonuje bowiem na ściśle określonych zasadach i należy być na nim odpowiednio wcześniej, aby odbyć odprawę.

Naszych pasażerów prosimy z tego względu o stawienie się na miejscu zbiórki najpóźniej 5 minut przed planowanym odjazdem. Spotykamy się zazwyczaj w centrum miasta, przy wspominanym rondzie Kaponiera, lecz w przypadku grup 6 lub więcej osób rezerwujących razem przejazd można wskazać także inną lokalizację. Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania, jakie mają klienci zamawiający u nas bus Poznań - Warszawa. Okęcie jest popularną destynacją wybieraną przez klientów, dlatego nasi kierowcy doskonale znają trasę na to lotnisko i potrafią wybrać najlepszą drogę.