Bus z Poznania do Warszawy

Jeśli potrzebny Państwu bus Poznań - Warszawa na lotnisko Chopina lub w inne miejsce na terenie stolicy, zapraszany serdecznie do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy flotą niezwykle komfortowych aut do przewozu osób i zapewniamy transport w atrakcyjnych cenach. Mamy doświadczenie w organizowaniu transferów zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy, więc nasi kierowcy doskonale znają wszystkie najważniejsze trasy i zawsze bez trudu docierają na miejsce.

W podróż mogą się Państwo udać w tak nowoczesnych samochodach, jak Opel Vivaro II, Volkswagen Transporter T6, Ford Transit czy Renault Traffic III. Przygotowując je do drogi, zawsze dokładnie je czyścimy i odświeżamy, aby każdy klient był zadowolony z tego, jak prezentuje się nasz pojazd od wewnątrz. Posiadają one przyciemniane szyby, dzięki czemu światło słoneczne nie razi pasażerów w oczy, co pozwala cieszyć się widokami podczas podróży. Każdy nasz bus z Poznania do Warszawy lub z powrotem umożliwia Państwu naładowanie urządzeń mobilnych, dzięki zgromadzonym tam kablom.

Bus Warszawa - Poznań

Nasza oferta to między innymi bus Warszawa - Poznań, który już w ciągu około trzech godzin dowiezie Państwa na miejsce. W ten sposób, można sobie oszczędzić wiele wysiłku i stresu, jako że nie pozwalamy sobie na żadne opóźnienia. Z umówionego miejsca wyruszamy punktualnie, a w trakcie podróży robimy tylko jeden kilkunastominutowy postój w miejscu umożliwiającym skorzystanie z toalety. Nie jeździmy według ustalonego z góry rozkładu, lecz dostosowujemy swoje usługi do potrzeb klientów i umawiamy się z nimi indywidualnie.

Bus Poznań - Warszawa

Mogą Państwo u nas zamówić bus Poznań - Warszawa na Okęcie, Modlin lub też inny, dowolnie wskazany punkt. Zwykle wyruszamy spod Hotelu Mercure mieszczącego się przy rondzie Kaponiera, lecz w przypadku grup powyżej 5 osób, zamawiających przejazd wspólnie, dajemy możliwość wskazania innego, dowolnie wybranego punktu zbiórki. Ponadto, wtedy otrzymują Państwo rabat w wysokości 20%, dlatego warto zebrać co najmniej 6 pasażerów. Cena przewozu obejmuje również transport bagażu, a nawet drobny poczęstunek.

Przewóz osób Poznań - Warszawa

Zawsze dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, organizując nasz transfer Poznań - Warszawa. Lotnisko wymaga przybycia odpowiednio wcześniej przed wylotem, dlatego obliczając czas podróży, bierzemy pod uwagę możliwość wystąpienia korków. Mogą być Państwo pewni, że w razie napotkania tłoku na trasie, kierowca będzie miał odpowiedni zapas czasu, aby bez problemu można było zdążyć na odprawę. Zachowa przy tym oczywiście ostrożność, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo transportowanych osób.

Chcąc uniknąć opóźnienia już na starcie, prosimy wszystkich pasażerów o przybycie na miejsce zbiórki co najmniej 5 minut przed planowanym wyjazdem. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na to, że na każdy nasz przewóz osób Poznań - Warszawa lub z powrotem obowiązują wcześniejsze rezerwacje i przedpłata, więc nie ma możliwości kupienia biletu na miejscu u kierowcy. Informujemy również, że przebywając w naszym samochodzie, pasażerowie zostają objęci ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.